Kolejny Slam Poetycki już dziś. Autorskie teksty przepustką do rywalizacji

  • 13.02.2022, 08:00
  • CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Kolejny Slam Poetycki już dziś. Autorskie teksty przepustką do rywalizacji fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki organizuje kolejny SLAM POETYCKI w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w Zagłębiu Artystycznym.

Wydarzenie odbędzie się 19 marca o godzinie 19:00 w Klubie Muzycznym. Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. Można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu.

 

Liczymy, że przygotujecie ciekawe i pomysłowe performanse. Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze!

- CKiS Tczew

 

Zgłoszenia slamerów przyjmowane są do dnia wydarzenia na adres e-mail: [email protected] (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu”). Karta zgłoszenia i regulamin są dostępne w plikach załączonych pod artykułem.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Nagrody:

  • dla zwycięzcy: 500 zł,
  • dla półfinalistów: 3 x 100 zł.

 

Droga Publiczności,

bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę „Antrakt”, gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów. Pamiętajcie o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników, na imprezie obowiązywać będą regulacje pandemiczne.

- CKiS Tczew

 

CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe