Silny wiatr i burze [OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE]

  • 17.02.2022, 15:00
  • Biuro Zarządzania Kryzysowego / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Silny wiatr i burze [OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE] fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

W czwartek w nocy (17 lutego od godz. 2:00) zacznie wiać na terenie całego województwa. Ostrzeżenie wydane przez IMGW obowiązuje do czwartku do godziny 16:30.

 

AKTUALIZACJA

17 LUTEGO

GODZ. 15:30

 

IMGW informuje, że do piątku (18 lutego) do godziny 5:00 rano w powiatach: chojnickim, człuchowskim, kościerskim, kwidzyńskim, starogardzkim i tczewskim prognozuje się wystąpienie silnego zachodniego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h.

 


 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości około 45 km/h, w porywach do 100 km/h, a w pasie nadmorskim bardzo silnego o średniej prędkości około 55 km/h, w porywach do 110 km/h, z zachodu. Możliwe burze

 

Czytaj także: Idzie Dudley! Już w środę wieczorem będzie groźnie

 

W strefie brzegowej zapowiadany jest silny sztorm. Poziom wód w rzekach może przekroczyć stan ostrzegawczy. Ostrzeżenie zostało wydane przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.


Uważajcie na siebie!

Biuro Zarządzania Kryzysowego / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe