Ultra Flyball Team Tczew pojedzie na Mistrzostwa Świata w Belgii. Trwa zbiórka pieniędzy na wyjazd

  • 22.02.2022, 07:30
  • Redakcja (Izabela Deptulska)
Ultra Flyball Team Tczew pojedzie na Mistrzostwa Świata w Belgii. Trwa… fot. Izabela Deptulska

Podziel się:

Oceń:

Zespół flyballowy z Tczewa po raz kolejny został wyróżniony - grupa ma okazję wyjechać na Mistrzostwa Świata w Belgii. Potrzebuje jednak wsparcia finansowego.

Pojawiła się kolejna okazja, aby grupa psich sztafet z Tczewa wykazała się na polu międzynarodowym. To Mistrzostwa Świata Flyball, które odbędą się 28-29 maja 2022 r., w Belgii.

Właściciele psów wiedzą doskonale, że do naprawdę spore wyróżnienie, jednak zdają sobie także sprawę z tego, z jak dużym kosztem wiąże się ten wyjazd. Psiaki muszą zostać przetransportowane do innego kraju w klatkach kennelowych - zapewniają one bezpieczeństwo i spokój podczas podróży. Ponadto, zespół wyjedzie do Belgii dwoma busami, ponieważ w drogę poza właścicielami czworonogów wybiorą się także osoby, które pomagają organizacyjnie podczas samych zawodów. Do przejechania będą mieli 1200 km.

Aby wyjazd okazał się możliwy do zrealizowana, niezbędna jest kwota 4 tysięcy złotych. Zostanie ona przeznaczona na paliwo oraz wynajem busów, którymi wybrani zawodnicy wybiorą się na Mistrzostwa Świata. Pomóc może każdy, wpłacając nawet niewielką kwotę. Link do zrzutki znajduje się poniżej:

 

Zbiórka pieniędzy na wyjazd na Mistrzostwa Świata Flyball w Belgii

 

Jesteśmy małym klubem flyballowym z małego miasteczka Tczewa. Prowadzimy też od roku Fundacje Ultra Flyball Team, która wspiera kontuzjowanych psich sportowców.

Dostaliśmy w tym roku kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w Belgii - jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Postaramy się tam co sił w łapach stanąć na wysokości zadania i pokazać Polskę i nasze małe miasteczko w jak najlepszym świetle. Intensywnie trenujemy, aby 28-29 maja 2022 roku osiągnąć szczyt formy. Pochłania to dużo czasu, energii i niestety funduszy.
Wszystkie złotówki jakie zarabiamy w przeróżny sposób staramy się przekazywać na konto fundacji, stąd prośba o wsparcie klubu w kwestii wyjazdu na tak spektakularne zawody.

To ogromne wydarzenie logistyczne, ale również nagroda za lata trenowania, poświęcenie i regularność. Nasze psy kochają zawody, a my kochamy sprawiać im radość!

Dziękujemy za każde wsparcie!

- opis zbiórki na portalu zrzutka.pl

 

Podczas Mistrzostw Świata zespół z Tczewa będzie rywalizował z 74 drużynami z całego świata. W Belgii psy będą biegać na matach, co jest sporą zmianą, ponieważ na tczewskim Bulwarze zawody odbywają się zazwyczaj na trawie. Na te zagraniczne pojedzie najprawdopodobniej 12 osób i 6 psów - wszystko jednak zależy od uzbieranej kwoty.

Tczewska grupa ma doświadczenie w podróżowaniu na długich dystansach, ponieważ zdarzają się jej wyjazdy na Mistrzostwa Europy i np. do Czech. Jej dotychczasowe zmagania i osiągnięcia są na bieżąco relacjonowane na facebookowym profilu Ultra Flyball Team Tczew.

O Mistrzostwach Świata w Belgii, planach na najbliższy sezon i samym Ultra Flyball Team Tczew rozmawialiśmy na antenie Radia Tczew z Ewą Sobolewską, Weroniką Macholl oraz Julią Rybicką:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja (Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe