IV Bieg "BiegamBoLubię Lasy". Trwają zapisy

  • 27.02.2022, 08:03
  • Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)
IV Bieg "BiegamBoLubię Lasy". Trwają zapisy źródło: BiegamBoLubię / elektronicznezapisy.pl

Podziel się:

Oceń:

Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca w Szpęgawsku. W połowie lutego ruszyły elektroniczne zapisy, które potrwają do 7 czerwca.

 

Kolejna edycja biegu w Szpęgawsku

 

Jak podają organizatorzy, oficjalne rozpoczęcie imprezy i otwarcie biura zawodów nastąpi 12 czerwca o godz. 8.45. O godz. 11:30 przeprowadzona będzie wspólna rozgrzewka do biegu głównego.

 

Trasa biegu będzie oznakowana przez tablice ustawione na każdym przebiegniętym km i zabezpieczona taśmami. Do pomiaru czasu wykorzystywany będzie system chipowy (The North Event). To dotyczy biegu głównego na dystansie 5 km. Obowiązuje limit czasu do ukończenia biegu głównego wynoszący 60 min dla biegu na dystansie 5 km. Jeżeli zawodnik nie ukończy biegu przed upływem powyższego limitu czasowego, nie zostanie sklasyfikowany. Rozpoczęcie biegów towarzyszących – godz. 10:30.

- organizatorzy (źródło: elektronicznezapisy.pl)

 

Zapisać się można na:
 

  • Bieg główny 5 km,
  • Bieg główny 5km - kat 12-19 lat,
  • SportGeneracja dzieci do 7 lat,
  • SportGeneracja dzieci 8-11 lat,
  • Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m.

 

Klasyfikacje – bieg główny open I-III oraz I-III w kategoriach wiekowych; biegi towarzyszące I-III DZ/CH na 300m do 7 lat, I-III DZ/CH na 600m 8-11 lat oraz open I-III K/M na 600m w ramach Mistrzostw Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych (biegi towarzyszące odbywają się na łące, jest to nawierzchnia trawiasta, z niewielkimi wzniesieniami, które dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach mogą być bardzo wymagające).

Uczestnicy biegu głównego otrzymają w pakiecie startowym skarpetki biegowe Exercises, które są dostępne w trzech przedziałach rozmiarowych.

- organizatorzy

 

Aby wziąć udział w biegu należy zapisać się poprzez stronę elektronicznezapisy.pl.

 

 

Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe