Tomasz Hildebrandt: Poszukiwałem miejsca z kryminalnym klimatem. Wszystko to znalazłem w Bieszczadach [ROZMOWA]

  • 12.12.2017, 08:10 (aktualizacja 06.01.2018, 11:36)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk
Tomasz Hildebrandt: Poszukiwałem miejsca z kryminalnym klimatem. Wszystko to znalazłem w Bieszczadach [ROZMOWA]

Podziel się:

Oceń:

Mroczne Bieszczady, obudzone demony i zagadkowy nadkomisarz Andrzej Bondar - to wszystko znajdziecie w najnowszej książce Tomasza Hildebrandta pt. "Góry umarłych".

Tczewski pisarz odwiedził w tym roku Bibliofonię już po raz drugi. Tym razem rozmawialiśmy o książce "Góry umarłych", która zabiera nas w podróż po szarych i błotnistych Bieszczadach skrywających brutalną tajemnicę przeszłości. Głównym bohaterem powieści jest Andrzej Bondar, nadkomisarz, który musi rozwikłać zagadkę zaginięcia chłopca. 

Tomasz Hildebrandt opowiedział nam skąd pomysł na to, żeby Bieszczady stały się bohaterem jego najnowszej książki. Wyjaśnił także dlaczego muzyka, filmy i seriale są dla niego tak ważne i ile z jego własnych fascynacji odnajdziemy w Andrzeju Bondarze.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy! 

loadingŁaduję odtwarzacz...

We wtorek, 12 grudnia o 17:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie przy ulicy Dąbrowskiego 6 odbędzie się spotkanie promocyjne książki "Góry umarłych". 

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

 

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe