Bezpłatna pomoc prawna w powiecie starogardzkim

  • 06.03.2022, 08:00
  • starogard.pl / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
Bezpłatna pomoc prawna w powiecie starogardzkim fot. Canva (zdjęcie poglądowe)

Podziel się:

Oceń:

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim poinformowało, że powiat starogardzki realizuje zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej polegające na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Jak czytamy na stronie starogard.pl, pomoc jest bezpłatna i skorzystać może z niej każda osoba, której nie stać na uzyskanie odpłatnej porady i która złoży stosowne oświadczenie, w tym osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniająca innych osób w ciągu ostatniego roku.

 

Punkty świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punkty świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego:

W celu umówienia wizyty należy:

• zadzwonić pod numer telefonu 791 530 803 i umówić się na poradę w jednym z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu starogardzkiego,
• umówić się samodzielnie przez formularz na stronie https://np.ms.gov.pl.

We wszystkich punktach istnieje możliwość skorzystania z usług nieodpłatnej mediacji.

starogard.pl / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe