"Łączy nas Ukraina!" KS Pogoń Dekpol Tczew poprowadzi darmowe zajęcia dla ukraińskich dziewczynek

  • 04.03.2022, 09:28
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska / Dawid Chęć)
"Łączy nas Ukraina!" KS Pogoń Dekpol Tczew poprowadzi darmowe zajęcia… fot. KS Pogoń Dekpol Tczew (FB)

Podziel się:

Oceń:

Dziewczynki z Ukrainy, które w tych trudnych dniach musiały opuścić swój dom mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć piłkarskich.

 

Oprócz ogólnopolskiego wsparcia w ramach akcji "Łączy nas piłka", pragniemy również włączyć się do wsparcia jakie oferuje Miasto Tczew. Od dziś, wszystkie dziewczynki z Ukrainy, w dowolnym wieku które musiały opuścić swój dom, mogą uczęszczać bezpłatnie w zajęciach każdej z grup wiekowych.

- KS Pogoń Dekpol Tczew (FB)

 

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo ([email protected]) jak i przez prywatne wiadomości na Facebooku. O szczegółach opowiedział nam trener Pogoni, Mateusz Sroka:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Dołączamy do ogólnopolskiej akcji "Polska Piłka dla Ukrainy", współorganizowanej przez Łączy nas piłka oraz Polski Czerwony Krzyż (PCK). Jeśli chcielibyście wspomóc akcje humanitarne prowadzone na terenie Polski, a do tej pory nie wiedzieliście jak, zachęcamy do wpłat na numer konta: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z tytułem "Łączy nas Ukraina" lub za pomocą PayU >TUTAJ<

 

Szkoleniowiec opowiedział tan też o pomocy, którą oferuje Polski Związek Piłki Nożnej:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Więcej informacji www.laczynaspilka.pl.

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska / Dawid Chęć)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe