W gminie Tczew rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych i problematycznych

  • 10.03.2022, 09:24
  • Gmina Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
W gminie Tczew rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych i problematycznych fot. Gmina Tczew

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczyna się akcja odbioru odpadów wielkogabarytowych i problematycznych w gminie Tczew.

Stare meble i wyposażenie domowe czy niepotrzebne sprzęty AGD, to tylko niektóre przedmioty, które będzie można oddać podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

Odbierane będą meble domowe, elementy wyposażenia mieszkań (np. kanapy, szafy, krzesła), sprzęt elektryczny i elektroniczny, duże opakowania z tworzyw sztucznych, przeterminowane leki, szczelnie zamknięte i opisane chemikalia (takie jak: rozpuszczalniki, środki ochrony roślin, opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych, farby, tusze, kleje, detergenty).

 

 

Ważne!

 

Odpady należy wystawić w dniu zbiórki bezpośrednio przed swoją posesją tak, aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych, najpóźniej do godziny 6:00. Odpady wielkogabarytowe wystawione po tej godzinie nie będą odbierane.

Gmina Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe