"Maluch" Toma Hanksa sprzedany!

  • 10.03.2022, 17:01
  • News4Media
"Maluch" Toma Hanksa sprzedany! screen bringatrailer.com

Podziel się:

Oceń:

„Maluch” Toma Hanksa sprzedany. Osiągnął astronomiczną cenę, a każdy dolar zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Biały, lśniący, podrasowany fiat 126p należący do gwiazdy Hollywood będzie miał nowego właściciela. Tom Hanks wystawił auto na internetowej aukcji i obiecał, że zebrane pieniądze przekaże na cele charytatywne.

Ta historia zaczęła się kilka lat wstecz. Wtedy właśnie Hanks kręcił film w Europie. Na Węgrzech zauważył nietypowe auto: małe, sprytne, miejskie i widać było że leciwe. To był „maluch”, z którym Hanks zrobił sobie zdjęcie. Aktor umieścił zdjęcie w sieci i zażartował, że to jego nowy samochód. Fotografii Hanksa i „maluchów” przybywało.

Wpis zauważyła Monika Jaskólska i zaczęła działać. Zorganizowała zbiórkę na zakup i odnowienie „malucha”, którego chciała przekazać Hanksowi. Zebrane pieniądze zostały przekazane bielskiemu szpitalowi pediatrycznemu, a gdy gwiazda dowiedziała się o akcji, także wsparła polską placówkę.

Ofiarowany aktorowi fiat to rocznik 1974, ale trzyma się bardzo dobrze. Głównie dlatego, że został całkowicie odnowiony – z zewnątrz i wewnątrz. Otrzymał czterobiegową manualną skrzynię biegów, chromowane zderzaki, otwory wentylacyjne w tylnych błotnikach, prostokątne reflektory i tylne światła. Całość uzupełniają 12-calowe stalowe felgi, aluminiowe i drewniane wykończenia wnętrza.

Niedawno Hanks postanowił pozbyć się samochodu, a pieniądze z aukcji przekazać na cel charytatywny. Wiemy, za ile fiat został sprzedany – osiągnął cenę 83,5 tys. dolarów, czyli około 360 tys. zł.

Nowym właścicielem auta zostanie ktoś o nicku yulzherrera10.

News4Media

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe