Starogard Gdański: Do 18 marca trwają konsultacje społeczne Regulaminu Budżetu Obywatelskiego na przyszły rok

  • 14.03.2022, 12:47
  • starogard.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Starogard Gdański: Do 18 marca trwają konsultacje społeczne Regulaminu… fot. starogard.pl

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze do 18 marca będą trwały konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Starogard Gdański, w sprawie przyjęcia regulaminu budżetu obywatelskiego Gminy Miejskiej Starogard Gdański na rok 2023.

Formy konsultacji:

 

Zbieranie uwag, wniosków i propozycji na piśmie, w tym za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Formularz zbierania uwag dostępny jest w załączniku poniżej artykułu.

 

Informacje o przeprowadzanych konsultacjach:

 

Informacje dotyczące przedmiotu konsultacji można uzyskać w okresie trwania konsultacji:
• na stronie internetowej: starogard.pl,
• od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 w siedzibie COP, ul. Mickiewicza 1 - informacji udziela Sylwia Ossowska, Pełnomocnik Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych, Dzieci i Młodzieży, lub telefonicznie: 881 200 480.

 

Uwagi, wnioski i propozycje do przedmiotu konsultacji należy przesyłać za pośrednictwem uzupełnionego formularza w nieprzekraczalnym terminie do 18 marca:


Pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Starogard Gdański, ul. Gdańska 6, 83-200 Starogard Gdański, z dopiskiem: konsultacje uchwały BO 2023 (decyduje data stempla pocztowego);
Pocztą elektroniczną na adres: [email protected] (skan uzupełnionego i podpisanego formularza), w tytule maila wpisując „konsultacje uchwały BO 2023”.

starogard.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe