Policja wraca do sprawy porzuconych zwłok noworodka ze Starogardu Gdańskiego. Za udzielenie istotnych informacji, przewidziano nagrodę pieniężną

  • 17.03.2022, 07:00
  • KWP Gdańsk / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Policja wraca do sprawy porzuconych zwłok noworodka ze Starogardu Gdańskiego.… fot. KPP Starogard Gdański

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wykonują czynności dotyczące odnalezienia zwłok noworodka. Doszło do tego 24 maja 2020 roku w Starogardzie Gdańskim.

Teraz policja szuka osób, które mogą wiedzieć cokolwiek na temat porzuconych zwłok niemowlęcia. Znaleziono je w maju 2020 roku, w pobliżu torowiska kolejowego przy ulicy Iwaszkiewicza w Starogardzie Gdańskim. Za udzielenie istotnych informacji, przewidziana jest nagroda pieniężna:

 

Zwracamy się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia o bezpośredni kontakt z policjantami pod specjalnie dedykowany do tej sprawy numer telefonu: 695-833-441. Z naszej strony zapewniamy anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie przez nas dokładnie sprawdzona. Za przekazanie informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia tożsamości matki porzuconego noworodka, przewidziana jest nagroda pieniężna.

- KWP Gdańsk

 

PISALIŚMY O TYM: Starogard Gdański: Zwłoki noworodka znalezione przy torach kolejowych [AKTUALIZACJA]

 

Śledczy ustalili, że do zgonu noworodka mogło dojść około dwóch tygodni wcześniej. Przypomnijmy, że sekcja zwłok chłopca wykazała, że mógł on mieć około ośmiu miesięcy. Lekarze nie dopatrzyli się "żadnych uszkodzeń". Jak ustalono, zwłoki zawinięto w plastikowy worek i podrzucono w okolicach torowiska. Śledczy zabezpieczyli DNA dziecka, aby móc je w przyszłości porównać z danymi rodziców.

KWP Gdańsk / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe