Zajęcia teatralne w Centrum Kultury i Sztuki. Jak wziąć w nich udział?

  • 24.03.2022, 09:00
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Zajęcia teatralne w Centrum Kultury i Sztuki. Jak wziąć w nich udział? fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

CKiS przygotowało ofertę zajęć teatralnych dla dorosłych. Aby wziąć w nich udział trzeba przyjść na przesłuchanie.

 

Przesłuchanie

 

Aby dostać się na zajęcia należy wziąć udział w przesłuchaniu, które odbędzie się w środę, 6 kwietnia o godz. 19:15. Zapisy pod numerem telefonu: 535 263 757.

 

Bartek Sudak

 

Zajęcia poprowadzi Bartek Sudak - aktor, muzyk i wokalista, absolwent Lart StudiO oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Występował na scenach m.in. Teatru Żydowskiego, Teatru Roma, Teatru Dramatycznego w Elblągu, czy teatrów muzycznych w Gdyni oraz Toruniu.

 

Można go zobaczyć w trójmiejskich spektaklach "O co biega?", "O miłości…" wg Wojciecha Młynarskiego, "Pomiędzy" wg "Ślubu" Witolda Gombrowicza oraz na deskach Teatru Muzycznego w Toruniu w spektaklach "Jacek i Placek na tropie księżyca" i "Tajemnica Tomka Sawyera". Były członek i solista warszawskiego chóru gospel Sienna Gospel Choir. Najlepiej czuje się w charakterystycznych rolach drugoplanowych, przede wszystkim w komediach czy farsach. 

- teatrmuzyczny.torun.pl

 

Jak informuje Centrum Kultury i Sztuki, podczas zajęć uczestnicy będę m.in. zgłębiać tajniki warsztatu aktorskiego, zapoznają się także z interpretacją tekstu oraz budowaniem postaci. Nie zabraknie także improwizacji

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe