Poczuj wiosnę z "Kulturą w sąsiedztwie" - ruszają warsztaty w różnych miejscach Tczewa

  • 25.03.2022, 08:30
  • CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Poczuj wiosnę z "Kulturą w sąsiedztwie" - ruszają warsztaty w różnych… fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Po raz kolejny ruszają działania warsztatowe, organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Wiosenna „Kultura w sąsiedztwie” to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę. W ramach cyklu odbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, taneczne, a także związane tematycznie z różnymi okazjami, czy świętami. Eksperymenty także są częścią działań.

 

Po raz kolejny wychodzimy z ofertą działań warsztatowych do Was drodzy Mieszkańcy!

Spotkać nas będzie można w gościnnych progach Klubu Rodzinnego Zatorze oraz Spółdzielczego Domu Kultury na Suchostrzygach. I oczywiście - będziemy działać w naszym Centrum Kultury i Sztuki!

- Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

 

Zajęcia zawsze rozpoczynać się będą o godzinie 17:00.

Wstęp jest wolny, a ilość miejsc ograniczona - obowiązują wcześniejsze zapisy: Anna Kruszyńska, nr tel. 535 263 757.


 

Harmonogram warsztatów

 

  • 30.03.2022 - Wiosenne kwiaty – kreatywne warsztaty

Witamy wiosnę – twórczo i kwiatowo! Tulipan, hiacynt, a może żonkil?  Które z nich lubicie najbardziej? My uwielbiamy wszystkie kwiaty :) Powstałe podczas warsztatów kwiatowe dzieła mogą być wykorzystane do dekoracji najbliższego otoczenia. 

 

  • 06.04.2022 - Przyroda jakiej nie znacie – eksperymentujemy 

Zapraszamy do udziału w efektownych i bezpiecznych eksperymentach biologiczno-chemicznych prowadzonych przez Szymona Machalskiego. Proponowane warsztaty to mix doświadczeń i pokazów, takich jak: „Tajniki zoologii”, „Anatomia człowieka” czy „Pokaz skał i minerałów oraz prostych w uprawie roślin doniczkowych”. 

 

  • 13.04.2022 - Świąteczne dekoracje – kreatywne warsztaty

Jesteście gotowi na wspólne przygotowania do Świąt?  Dekoracje, które wykonamy będą piękną, własnoręcznie stworzoną ozdobą świątecznego stołu, pokoju lub prezentem dla najbliższych. 

 

  • 20.04.2022 - Dzień Ziemi z... owadami!

Czy wiecie, że naszą planetę zamieszkują głownie robale? Na jednego człowieka przypada ich aż 250 milionów! Na naszym wiosennym warsztacie najpierw zajmiemy się ich poszukiwaniem, grając w owadzie bingo w parku za CKiS, a potem ozdobimy torby podobiznami ulubionego stworzonka. Razem z „Dzicy Przyrodnicy” serdecznie zapraszamy wszystkich fanów biedronek, ważek, motyli, pszczół, mrówek i spółki! 

 

  • 27.04.2022 - Kolorowo i tanecznie – kreatywne warsztaty

Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy  staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę.

CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe