Czy warto zamieszkać w Śliwinach? Mieszkańcy nie mają wątpliwości

  • 22.12.2017, 15:36 (aktualizacja 22.12.2017 16:12)
  • Julia Rzepecka
Czy warto zamieszkać w Śliwinach? Mieszkańcy nie mają wątpliwości
Podziel się:
Oceń:
O kapsule czasu, stworzeniu kalendarza na nadchodzący rok, a także o urokach Śliwin opowiedzieli nam na antenie mieszkańcy tej malowniczej wsi.

Kinga Tobolska, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Śliwinach, Marcin Kubiak, sołtys Śliwin i Paweł Tobolski byli gośćmi naszego studia.

Opowiedzieli o powstaniu kalendarza "Nasze piękne Śliwiny" z fotografiami Marcina Kędziory, o trasach rowerowych i szlakach pieszych przebiegających w sołectwie, o tym dlaczego warto zamieszkać w Śliwinach i tworzącej się tam społeczności.

Posłuchajcie całej rozmowy:

 

Julia Rzepecka
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
;-)
;-) 25.12.2017, 13:17
W Śliwinach mieszka się dobrze. Jest spokojnie i blisko do przyrody. Problem jest jak pada deszcz, bo wtedy drogi zamieniają się w dziurawe breje. Natomiast gdy jest susza przejeżdżające samochody unoszą tumany kurzu.

Pozostałe