Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak przebywa w szpitalu. Jego obowiązki pełni teraz zastępca

  • 25.03.2022, 11:39
  • Gmina Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak przebywa w szpitalu. Jego obowiązki… fot. Gmina Tczew

Podziel się:

Oceń:

Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak jest hospitalizowany. W związku z tą sytuacją następują pewne zmiany w funkcjonowaniu na stanowisku wójta.

Jak informuje Urząd Gminy w Tczewie:

 

W związku z koniecznością zapewnienia ciągłości realizowania zadań oraz dalszej, sprawnej działalności Urzędu Gminy Tczew oraz wszystkich jednostek organizacyjnych i wiążącym się z tym podpisywaniem istotnych dokumentów, zadania i kompetencje Wójta - na podstawie art. 15zzz ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (t. j. Dz.U. z 2021 r. poz. 2995 ) - przejmuje Zastępca Wójta Gminy Tczew Pan Tomasz Urbański, o czym Przewodniczący Rady Gminy Pan dr. hab. Zenon Lica zawiadomił Wojewodę Pomorskiego.

- Gmina Tczew

Gmina Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe