To nie koniec remontu ul. Gdańskiej. Sprawa trafi do sądu?

  • 23.12.2017, 10:59 (aktualizacja 23.12.2017, 11:22)
  • Bartosz Listewnik, Marta Irzyk
To nie koniec remontu ul. Gdańskiej. Sprawa trafi do sądu?

Podziel się:

Oceń:

22 grudnia upłynął termin zakończenia przebudowy ulic Gdańskiej i Jedności Narodu. Już od dłuższego czasu było wiadomo, że dokończenie prac do tego dnia nie będzie możliwe.

Przebudowa rozpoczęła się pod koniec czerwca i zgodnie z pierwotnym planem miała potrwać do 30 października. Nową datę ustalono na 22 grudnia, ale także i tego terminu nie udało się dotrzymać. Firma Strabag złożyła kolejny wniosek o przedłużenie umowy aż do wiosny. Pismo wpłynęło już do Zakładu Usług Komunalnych. Mówi Przemysław Boleski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wykonawca wyjaśnia, że powodem opóźnień były rozbieżności projektowe, a lato i jesień według Strabagu były wyjątkowo deszczowe. Nie jest wykluczone, że w kolejnych dniach mogłoby dojść do porozumienia pomiędzy stronami, bo sprawa jest rozwojowa. Do tej pory wykonano zdecydowaną większość prac kanalizacyjnych i sanitarnych. W ostatnich dniach po raz kolejny zmieniła się organizacja ruchu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat remontu przeczytasz TUTAJ

Bartosz Listewnik, Marta Irzyk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe