Opinie w Radiu Tczew 30.03.: efekty akcji #MostTczewskiJakWesterplatte i pomoc dla Ukrainy

  • 30.03.2022, 11:26
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 30.03.: efekty akcji #MostTczewskiJakWesterplatte…

Podziel się:

Oceń:

30 marca gościem Opinii w Radiu Tczew był Łukasz Brządkowski ze Społecznego Komitetu Odbudowy Mostu i z Tczewa dla Ukrainy oraz dziennikarz Telewizji Tetka Krzysztof Repiński.

Dzięki akcji społeczno-medialnej #MostTczewskiJakWesterplatte powiat tczewski nie będzie już obciążony kosztami odbudowy Mostu Tczewskiego. Na moście powstanie filia Muzeum II Wojny Światowej, z którym powiat tczewski podpisał porozumienie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tczew dla Ukrainy to grupa kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy od miesiąca codziennie poświęcają wiele godzin na pomoc dla Ukraińców - zarówno dla tych, którzy przyjechali do Tczewa jak i dla tych, którzy pozostali w swojej ojczyźnie i walczą o wolność.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe