Tczewscy policjanci poszukują właściciela skradzionego roweru

  • 06.04.2022, 15:29
  • KPP Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Tczewscy policjanci poszukują właściciela skradzionego roweru fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci odzyskali skradziony rower. Mundurowi ustalili, że do tej kradzieży mogło dojść najprawdopodobniej w zeszłym tygodniu. Obecnie funkcjonariusze poszukują właściciela, który proszony jest o kontakt z policjantami z zespołu ds. nieletnich.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie czeka na właściciela rower typu górskiego koloru czerwono-czarnego.

2 kwietnia policjant podczas czynności służbowych zabezpieczył rower, który najprawdopodobniej został skradziony. Z policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży roweru najprawdopodobniej doszło kilka dni wcześniej na jednej z ulic miasta. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

 

Właściciela roweru prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z zespołu ds. nieletnich pod numerem telefonu 47 74 28 142. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy jest też kontakt mailowy: [email protected]

- KPP Tczew

KPP Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe