Przed nami kolejne Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

  • 19.04.2022, 10:21
  • Gmina Gniew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Przed nami kolejne Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu fot. Targi Ogrodnicze

Podziel się:

Oceń:

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, po raz jedenasty Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku organizuje Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu koło Malborka.

Targi odbędą się 23 i 24 kwietnia w godz. od 10:00 do 17:00.

Na targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem ogrodów i mieszkań. Na targach zagoszczą również producenci i dystrybutorzy z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem.

Na targach będzie można także zobaczyć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Dla najmłodszych również przewidziano atrakcję - wesołe miasteczko.

Jak co roku, targom towarzyszyć będzie wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych.

Gmina Gniew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe