Koniec remontu ul. Gdańskiej jeszcze w styczniu?

  • 06.01.2018, 10:20 (aktualizacja 06.01.2018, 11:24)
  • Bartosz Listewnik, Marta Irzyk
Koniec remontu ul. Gdańskiej jeszcze w styczniu? Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Wciąż nie ma porozumienia pomiędzy miastem a firmą Strabag, która remontuje ulicę Gdańską. W Zakładzie Usług Komunalnych zapytaliśmy, jaka obecnie jest przewidywana data zakończenia inwestycji.

 

Jak informowaliśmy przed świętami Bożego Narodzenia, sprawa prawdopodobnie znajdzie finał w sądzie. Potwierdza to Przemysław Boleski z Zakładu Usług Komunalnych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z umowy zawartej pomiędzy firmą Strabag a tczewskim ratuszem wynika, że wykonawcy mogą być naliczane kary w wysokości ponad 50 tysięcy złotych za dzień opóźnienia. Ostateczną wielkość kar umownych najprawdopodobniej ustali sąd. Tymczasem termin zakończenia inwestycji wciąż nie jest pewny, choć ZUK twierdzi, że mogłoby to nastąpić jeszcze w tym miesiącu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na ten temat remontu ulicy Gdańskiej znajdziesz TUTAJ

Bartosz Listewnik, Marta Irzyk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
g
g 08.01.2018, 08:52
Po co Boleski kłamie ? nawet jak będzie 20 stopni ciepła i bezdeszczowa pogoda to nie ma najmniejszych szans na zakończenie prac w styczniu - wystarczy zobaczyc postęp prac na JN - dopiero co zerwali stary asfalt.

Pozostałe