Pchli Targ ponownie w Tczewie. Sprawdź, jak zapisać się na 10. edycję

  • 19.04.2022, 12:26
  • Redakcja (Dawid Chęć)
Pchli Targ ponownie w Tczewie. Sprawdź, jak zapisać się na 10. edycję fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Fabryka Sztuk ogłasza nabór na PCHLI TARG. To dziesiąta edycja targu różnorodności, uatrakcyjnionego muzyką na żywo i animacjami dla dzieci.

Fabryka poszukuje osób, które mają do sprzedania książki i przedmioty z duszą, oraz rękodzielników. Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia. Organizator skontaktuje się z potencjalnymi wystawcami, a w dniu targu wskaże miejsce do handlowania.

 

fot. Aleksandra Kęprowska

 

 

Można zabrać ze sobą mały namiot, parasol, stół i krzesła, by wyeksponować towar i ochronić się przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Pchli Targ odbędzie się 5 czerwca od godz. 10.00 do 17.00 na placu Hallera i pobliskich ulicach. Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja. Regulamin dostępny jest na: www.pchlitarg.tczew.pl.

Redakcja (Dawid Chęć)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe