Bilety na spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" tańsze o połowę. Kiedy i gdzie je kupić?

  • 20.04.2022, 10:21
  • CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Bilety na spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" tańsze o połowę. Kiedy… fot. CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Już 21 kwietnia Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie będzie sprzedawać bilety na najbliższe wydarzenie, tańsze o 50%.

W najbliższy czwartek, w godzinach 16:00 - 18:00 w Kasie CKIS bilety na spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" będzie można kupić z 50% zniżką. Cena biletu wyniesie wówczas 25 zł.

Spektakl odbędzie się 23 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00 na sali widowiskowej CKiS.
 

Kora fascynuje. Nawet, kiedy jej już nie ma, zostały evergreeny Maanamu i jej własna legenda. Może zachwycać, może obrażać, ale nikogo nie pozostawia obojętnym. Kora zawsze mówiła to, co myślała i z lubością opowiadała, jak istotną rolę w jej życiu odgrywają sny. Dlatego i my wyśniliśmy nasz teatralny sen o Korze w spektaklu "Kora. Falowanie i spadanie". Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić.

- CKiS Tczew

 

Na scenie zobaczymy Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Wojciecha Kowalskiego i Artura Czerwińskiego, a także Bernadettę Bursztę, Adriannę Jendroszek, Dominikę Mrozowską-Grobelną, Beatę Niedzielę oraz Katarzynę Ulicką-Pydę. Spektakl "Kora. Falowanie i spadanie" reżyseruje Alina Moś-Kerger, która w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym im. J. Słowackiego w Koszalinie kilka lat temu zrealizowała spektakl "Dziękuję za różę".

 

Czytaj też: Wiosna w Centrum Kultury i Sztuki. Będzie się działo!

 

Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski, któremu reżyserka udzieliła konsultacji dramaturgicznych. Za kostiumy i scenografię odpowiada Natalia Kołodziej, za ruch sceniczny Bartosz Bandura, a za opracowanie muzyczne Maciej Osada-Sobczyński.

 

Szczegóły:

  • Czas trwania spektaklu: 1h 50min (bez przerwy)
  • Reżyseria: Alina Moś-Kerger
  • Premiera: 2021-05-29
  • Autor: Tomasz Ogonowski
  • Konsultacje dramaturgiczne: Alina Moś-Kerger
  • Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Katarzyna Ulicka-Pyda, Adrianna Jendroszek, Dominika Mrozowska-Grobelna, Beata Niedziela, Wojciech Kowalski, Artur Czerwiński
  • Inspicjent: Izabela Rogowska
  • Scenografia: Natalia Kołodziej
CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe