5. Grand Prix Otwarte Mistrzostwa Biegającego Tczewa 2022. Już w sobotę druga odsłona sportowej imprezy

  • 21.04.2022, 07:00
  • Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
5. Grand Prix Otwarte Mistrzostwa Biegającego Tczewa 2022. Już w sobotę… fot. Patryk Niewiadomski (Facebook)

Podziel się:

Oceń:

W ramach sobotniego parkrun Tczew odbędzie się kolejna odsłona Mistrzostw Biegającego Tczewa. Start 23 kwietnia o godz. 9:00.

 

"Walka o dozgonną chwałę, uznanie i puchary"

 

Pierwszy bieg w ramach 5. edycji Grand Prix Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa odbył się w lutym. Jak podają organizatorzy, wydarzenie jest przeprowadzane na przełomie czterech pór roku - każda pora to kolejny bieg. 

 

Biegający Tczew wraz z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie po raz kolejny zapraszają do udziału w czterech biegach zorganizowanych w czterech porach roku. Walka o dozgonną chwałę, podziw, uznanie i puchary ruszyła już w lutym, a całość odbędzie się w jednym roku kalendarzowym w cyklu zima/wiosna/lato/jesień.


Terminy biegów są następujące:
1. Zima - 5.02.2022 r.
2. Wiosna - 23.04.2022 r.
3. Lato - 9.07.2022 r.
4. Jesień - 12.11.2022 r.

- organizatorzy

 

Na czele aktualnej punktacji, po zimowej odsłonie, znajduje się Halina Dubiela. Jak klasyfikacja będzie się kształtowała po sobotnim biegu? To okaże się już 23 kwietnia. Fani biegania spotkają się na Bulwarze Nadwiślańskim o godz. 9:00

 

Pamiętajcie! Aby być sklasyfikowanym trzeba być zarejestrowanym w systemie parkrun i na mecie posiadać indywidualny kod parkrun (nie zapomnij go zabrać na bieg). Jeśli bierzesz udział po raz pierwszy, upewnij się, że dokonałeś rejestracji. O kolejności w klasyfikacji generalnej Grand Prix Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa na 5 km w ramach parkrun decyduje suma trzech najlepszych biegów w ramach Grand Prix liczonych według procentowego współczynnika wieku.

- organizatorzy

 

Przeczytaj także: To już 6. urodziny parkrun Tczew!

Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe