Światowy Dzień Własności Intelektualnej. Bezpłatne konsultacje z rzecznikiem patentowym w Tczewie

 • 24.04.2022, 08:00
 • Dom Przedsiębiorcy w Tczewie / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Światowy Dzień Własności Intelektualnej. Bezpłatne konsultacje z rzecznikiem… fot. dp.tczew.pl

Podziel się:

Oceń:

26 kwietnia został ustanowiony Światowym Dniem Własności Intelektualnej przez Światową Organizację Własności Intelektualnej w Genewie. Celem tego święta jest przybliżenie tematyki własności intelektualnej.

 

Bezpłatne konsultacje 

 

Z tej okazji Dom Przedsiębiorcy w Tczewie, zaprasza do udziału w bezpłatnych konsultacjach z Kancelarią Rzecznika Patentowego w Tczewie, reprezentowaną przez panią Joannę Wilczarską-Długi.

 

Konsultacje odbędą się we wtorek, 26 kwietnia w godzinach od 10:00 do 12:00

 

Przykładowa tematyka konsultacji:

 

 • W jaki sposób chronić własność intelektualną?
   
 • Co może być objęte prawem wyłącznym w Urzędzie Patentowym RP?
   
 • Jakie są procedury związane z ochroną własności przemysłowej w postaci znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych oraz wzorów przemysłowych?
   
 • Jakie korzyści płyną z ochrony własności przemysłowej?
   
 • Jak wygląda procedura ochrony również poza granicami Polski?
   

 

Joanna Wilczarska-Długirzecznik patentowy w Kancelarii Patentowej Wilczarscy Tadeusza Wilczarskiego. Kancelaria Patentowa Wilczarscy Tadeusza Wilczarskiego to rodzinna firma z ponad 30 letnim doświadczeniem specjalizująca się w dziedzinie ochrony własności intelektualnej. Kancelaria Patentowa prowadzi działalność w zakresie zabezpieczenia własności intelektualnej, a w szczególności przedmiotów własności przemysłowej, którymi są między innymi wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe i znaki towarowe.

Rzecznik patentowy mgr inż. Joanna Wilczarska-Długi, jest absolwentką Politechniki Gdańskiej na wydziale Chemicznym, jest zawodowym pełnomocnikiem przed Urzędem Patentowym RP oraz Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO) w Genewie w Szwajcarii, jest również w trakcie egzaminów głównych European Qualifying Examination (EQE) – na europejskiego rzecznika patentowego przed Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium.

- Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

 

26 kwietnia został ustanowiony Światowym Dniem Własności Intelektualnej przez Światową Organizację Własności Intelektualnej w Genewie.


Spotkanie odbędzie się w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, ul. Obrońców Westerplatte 3 - I piętro, sala konferencyjna.

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe