Przemysław Zieliński wygrał pół miliona złotych w programie telewizyjnym! [ROZMOWA]

  • 27.04.2022, 09:00 (aktualizacja 27.04.2022, 09:04)
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Przemysław Zieliński wygrał pół miliona złotych w programie telewizyjnym!… fot. Milionerzy TVN (FB)

Podziel się:

Oceń:

Odcinki z udziałem Przemysława Zielińskiego zostały wyemitowane 20 i 21 kwietnia.

 

Do wygrania milion złotych

 

„Milionerzy” to teleturniej, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zasady są niezwykle proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. W trakcie gry skorzystać może z trzech kół ratunkowych: pół na pół, pytania do publiczności i telefonu do przyjaciela. Główna wygrana wydaje się być w zasięgu ręki. Sama wiedza może jednak nie wystarczyć, by zdobyć upragniony milion złotych. Która z czterech zaproponowanych odpowiedzi jest tą poprawną? Gdy emocje sięgają zenitu pamięć bywa zawodna. Pewność siebie w połączeniu z wiedzą może być gotową receptą na sukces. Kto tym razem odważy się rozpocząć grę? Strategie na wygraną są różne. Walczyć do końca i ryzykować czy wycofać się w odpowiednim momencie z kwotą gwarantowaną? Hubert Urbański musi poznać ostateczną decyzję, ale czas na odpowiedź jest nieograniczony.

- www.milionerzy.tvn.pl

 

Przemysława Zielińskiego słuchacze Radia Tczew znają doskonale. Przez wiele lat był dziennikarzem w lokalnych mediach, a studio radiowe odwiedzał m.in. podczas audycji "Opinie w Radiu Tczew"

Wielokrotnie był naszym gościem także w związku ze swoimi pasjami, działaniami społecznymi oraz książkami, których jest autorem. Od lat związany z m.in. Dawnym Tczewem.

Dziś Przemysław Zieliński pracuje w zespole prasowym spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

Przemysław Zieliński – rodowity tczewianin, pasjonat historii lokalnej, społecznik, członek zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., dziennikarz, do marca 2019 roku redaktor prowadzący tczewskiego oddziału „Dziennika Bałtyckiego”, od 2021 roku koordynator portalu Dawny Tczew – Wirtualne Muzeum Miasta, współautor albumu Mosty Tczewskie (SDK, Tczew 2017), autor publikacji okolicznościowej Sądownictwo na ziemi tczewskiej: zarys historii 1258-2020 (Fundacja OKO-LICE KULTURY, 2020).

- MBP w Tczewie

 


 

W programie telewizyjnym "Milionerzy", emitowanym w stacji TVN,  po niezwykle odważnej i sprawnej grze, wygrał 500 tysięcy złotych

 

GRATULUJEMY! 

 

Kilka dni po emisji programu rozmawialiśmy z Przemkiem, zapraszamy do wysłuchania! 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Czytaj także: Milionerzy: Pytanie za milion złotych dotyczyło misia Paddingtona

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Barbara
Barbara 23.04.2022, 12:16
Gratulacje!

Pozostałe