Grodzisko Owidz zaprasza na piknik "Razem dla Ukrainy"

  • 05.05.2022, 07:30
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Grodzisko Owidz zaprasza na piknik "Razem dla Ukrainy" fot. Grodzisko Owidz (FB)

Podziel się:

Oceń:

Gmina Starogard Gdański oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Grodzisko Owidz, organizują w czwartek, 5 maja, w godzinach od 16:00 do 18:00 na piknik "Razem dla Ukrainy".

 

"Koniecznie poinformujcie gości, którzy uciekli przed rosyjską agresją z Ukrainy i przebywają w Waszych domach - to wydarzenie jest właśnie dla nich!"

 

Gminne KGW przygotują pyszne jadło dla naszych ukraińskich gości. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych - malowania buziek, dmuchańca, zabaw z bańkami mydlanymi, popcornu a nawet wozu strażackiego OSP, za kierownicą którego będzie można zasiąść i poczuć się jak prawdziwy strażak!

Ciekawi historii będą mogli zwiedzić średniowieczne grodzisko i sprawdzić jak wyglądały chaty naszych przodków. Przewidzieliśmy także sporo zajęć na świeżym powietrzu - naukę strzelania z łuku czy gry i zabawy z mini torem przeszkód.

- Piknik "Razem dla Ukrainy" (FB)

 

W budynku Grodziska Owidz, na sali konferencyjnej, pod okiem doświadczonych, polsko-ukraińskich animatorek, odbywać się będą twórcze warsztaty plastyczne dla dzieci

 

Koniecznie poinformujcie gości, którzy uciekli przed rosyjską agresją z Ukrainy i przebywają w Waszych domach - to wydarzenie jest właśnie dla nich! 

 

Projekt współrealizowany jest przez Bank Żywności w Trójmieście z Wojewódzkim Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych sfinansowany przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Dodatkowe informacje dotyczące pikniku dostępne są TUTAJWstęp i wszystkie atrakcje będą dostępne bezpłatne.

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe