Opinie w Radiu Tczew 04.05.: komunikacja miejska droższa o milion złotych i majówka na sportowo

  • 05.05.2022, 13:34 (aktualizacja 05.05.2022, 13:38)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 04.05.: komunikacja miejska droższa o milion złotych…

Podziel się:

Oceń:

4 maja gościem Opinii w Radiu Tczew był dziennikarz Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka :) Porozmawialiśmy m.in. o coraz droższej komunikacji miejskiej oraz o tczewskich drużynach sportowych.

Na zaproszenie powiatu tczewskiego w Centrum Kultury i Sztuki wystąpił polsko-ukraiński kwartet Dagadana. Czerpiący z inspiracji folkowych zespół po wybuchu wojny koncertuje bardzo często i podczas występów prowadzone są działania charytatywne na rzecz pomocy Ukrainie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Omówiliśmy kilka najnowszych przetargów powiatu tczewskiego oraz problemy miasta związane z wydłużającą się budową nowego wiaduktu na Zatorzu oraz dopłatą dla spółki Gryf, która odpowiada za komunikację miejską w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W miniony długi, majówkowy weekend mieliśmy do czynienia z kumulację wielu ważnych wydarzeń sportowych związanych z drużynami z Tczewa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe