Tczew: Pożar opon i śmieci na terenie byłej drożdżowni

  • 05.05.2022, 15:09
  • Redakcja (Izabela Deptulska)
Tczew: Pożar opon i śmieci na terenie byłej drożdżowni fot. Bartosz Chabowski

Podziel się:

Oceń:

5 maja po godzinie 13:00 doszło do pożaru odpadów, składowanych na terenie byłej drożdżowni.

Na terenie byłej drożdżowni w Tczewie doszło do pożaru starych, zużytych opon, które były składowane w betonowym, otwartym silosie. O szczegółach mówi kapitan Michał Myrda z tczewskiej Straży Pożarnej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Otrzymaliśmy, można powiedzieć nieprecyzyjne zgłoszenie, bo wpłynęła do nas informacja z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na terenie Tczewa w okolicy ulicy Czatkowskiej, tudzież Mostowej, doszło do pożaru nie wiadomo jakiego budynku. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, okazało się, że na terenie byłej drożdżowni doszło do pożaru starych opon i śmieci. Strażacy dosyć sprawnie przeprowadzili akcję, która trwała zaledwie kilka minut. Po ugaszeniu, teraz jesteśmy w trakcie zwijania sprzętu i będziemy wracać do jednostki.

- kapitan Michał Myrda, PSP Tczew

 

Na skutek zdarzenia nikt nie ucierpiał.

 

fot. Aleksandra Kęprowska

Redakcja (Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe