Jaka jest jakość powietrza w Tczewie? Już można to sprawdzić

  • 14.01.2018, 11:49
  • Aleksandra Kęprowska
Jaka jest jakość powietrza w Tczewie? Już można to sprawdzić fot.canva

Podziel się:

Oceń:

Na stronie smog.alarmowy.pl można już sprawdzać odczyty ze stacji pomiaru umieszczonej przy urzędzie miasta w Tczewie.

 

Prezydenta Adama Burczyka zapytaliśmy o dostęp do danych pomiarowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dane są również dostępne za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilne Kanarek, którą można pobrać ze sklepu Google play. W witrynie smog.alarmowy.pl możemy obserwować  indeks jakości powietrza w postaci mapy określającej kolorami stopień zanieczyszczenia, jak również w postaci wykresu liniowego. Na stronie smog.alarmowy.pl można już sprawdzać odczyty ze stacji pomiaru umieszczonej przy urzędzie miasta. Zanieczyszczenia powietrza mogą stanowić zagrożenie dla osób narażonych na ryzyko. Warunki z kolei są dobre do uprawiania aktywności na zewnątrz.

 

 

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aby do lata ;p
aby do lata ;p 14.01.2018, 12:16
No w końcu... Odkąd zlikwidowano stację pomiarową można było tylko się domyślać czym oddychamy. Ale szału też nie ma, bo na dachu mojego samochodu widoczne są plamki sadzy a mieszkam w okolicy dworca PKP. Skoro są na samochodzie to i w naszych płucach.

Pozostałe