Dzień Dziecka w Tczewie. Gra miejska „Szachrajstwa Pchełki” i inne atrakcje [ROZMOWA]

  • 14.05.2022, 08:03
  • Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)
Dzień Dziecka w Tczewie. Gra miejska „Szachrajstwa Pchełki” i inne atrakcje… źródło: CKiS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Najważniejsze święto dzieci w Centrum Kultury i Sztuki będzie trwało kilka dni! Co zaplanowała instytucja?

Szachrajstwa pchełki i inne atrakcje

 

Obchody Dnia Dziecka w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie rozpoczną się już 28 maja

 

Mamy 28 maja spektakl "Pchła Szachrajka" w wykonaniu Teatru Czwarte Miasto z Trójmiasta. O zawadiackich przygodach psotnej pchły. Zapraszamy najmłodszych, ale też i dorosłych. Będzie to taka niesamowita przygoda teatralna, to też jest spektakl trochę interaktywny, więc myślę, że wszyscy będą się świetnie bawić, a oprócz tego odbędzie się gra miejska. 

- Marta Krynicka

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

- Przyszła do Centrum Pchła Szachrajka i skończyła się nasza bajka… Pchła postanowiła schować sprzęt potrzebny do realizacji koncertów i innych wydarzeń na terenie miasta. Waszym zadaniem będzie odnalezienie tego sprzętu poprzez rozwiązanie zagadek i narysowanie brakującego wyposażenia sali widowiskowej. Czy uda Wam się to zrobić w wyznaczonym czasie? - pyta organizator. Magda Riebandt i Marta Krynicka dopowiadają, że do udziału w grze należy się wcześniej zgłosić:

 

W założeniu w tej grze chodzi o to, żeby po prostu nam pomóc, gra ma nam pomóc, bo pchła trochę namieszała w Centrum Kultury i Sztuki. Szachrajka trochę "zaszachrowała". Z rymowanki będzie można się dowiedzieć, że schowała nam różne sprzęty. Trzeba będzie odnaleźć najpierw te miejsca, gdzie są te sprzęty, a zagadki podpowiedzą jakie to sprzęty.

Na zgłoszenia już czekamy, jeśli państwo wejdą na stronę ckis.tczew.pl, to przy informacji o grze miejskiej znajduje się link do wypełnienia takiej ankiety. Już czekamy na państwa, bo oczywiście, ilość miejsc jest ograniczona.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zespół biorący udział w grze może liczyć od 2 do 3 osób. Gra rozpocznie się 28 maja o godz. 12.00, rozgrywka prowadzona będzie do 1 czerwca, do godz. 10.00.

 

Jest gra, będą nagrody!

 

Organizator spośród prawidłowo wypełnionych kart gry wylosuje 3 nagrodzonych uczestników, którzy otrzymają vouchery na kwoty 200 zł, 150 zł i 100 zł, do wykorzystania w jednym ze sklepów.

 

Wyniki rozgrywki zostaną podane do ogólnej wiadomości w dn. 2 czerwca 2022r. na stronach internetowych organizatora.

Kontakt w sprawie Gry: Magdalena Riebandt, tel. 693 368 107

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I REGULAMINhttp://ckis.tczew.pl/.../gra-miejska-szachrajstwa-pchelki... 

 

O nadchodzących wydarzeniach i wyczekiwanym przez najmłodszych Dniu Dziecka, z Magdą Riebandt i Martą Krynicką z Centrum Kultury i Sztuki rozmawiała Weronika Gerowska-Chalecka:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe