Marcin Radomski nie będzie już trenerem Decki Pelplin

  • 14.05.2022, 09:58
  • Decka Pelplin / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Marcin Radomski nie będzie już trenerem Decki Pelplin fot. Decka Pelplin / Krystian Rychłowski

Podziel się:

Oceń:

Marcin Radomski najprawdopodobniej zrezygnował z prowadzenia pelplińskiego zespołu w następnym sezonie.

Informację podał klub Decka Pelplin:

 

Dziękujemy Trenerowi Marcinowi Radomskiemu za wykonaną pracę w sezonie 2021/2022! Był to jeden z najtrudniejszych sezonów w historii naszego klubu, a cegiełką dołożoną przez trenera było wykonanie świetnej pracy i utrzymanie naszej drużyny na poziomie Suzuki 1-ligi Mężczyzn. Dziękujemy za każde słowo, rady oraz wkład w rozwój naszej organizacji.

 

Nazwisko trenera, który poprowadzi zespół Decki Pelplin w sezonie 2022/2023 podane zostanie wkrótce.

 

W imieniu zarządu Klubu chciałbym podziękować Trenerowi Marcinowi za wykonaną pracę. Po naszym inauguracyjnym sezonie musieliśmy szybko reagować w poszukiwaniu nowego trenera i nasz wybór okazał się najlepszy z możliwych. Spełniliśmy wspólnymi siłami cel minimum, a dodatkowo rozwinęliśmy poziom naszej całej organizacji. Życzymy trenerowi powodzenia w dalszej karierze trenerskiej mówiąc "Do zobaczenia"!

- Przemysław Bieliński, prezes zarządu

Decka Pelplin / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe