Powstanie świetlica na Osiedlu Witosa

  • 17.01.2018, 11:56 (aktualizacja 17.01.2018, 12:07)
  • Julia Rzepecka
Powstanie świetlica na Osiedlu Witosa Wrota Tczewa
Podziel się:
Oceń:
Na tczewskim Osiedlu Witosa powstanie świetlica. Przetarg na jej wybudowanie został już ogłoszony.

 

W piętrowym budynku będzie się też mieścić filia Miejskiej Biblioteki Publicznej.  Mówi Małgorzata Mykowska z Urzędu Miasta:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że budynek zostanie też dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zadanie obejmuje wybudowanie piętrowego budynku użyteczności publicznej, w którym zlokalizowana zostanie świetlica oraz filia biblioteki miejskiej wraz z niezbędnym zapleczem socjalno - sanitarnym oraz biurowym. Na parterze znajdą się łazienki dla niepełnosprawnych wyposażone we wszelkie niezbędne uchwyty i akcesoria.

Cały teren jest już ogrodzony. Powierzchnia projektowanej zabudowy - 407,50m2, powierzchnia użytkowa - 434,35m2, kubatura - 2 591,95m3.

Teren działki zostanie zagospodarowany elementami małej architektury jak np.: ławki, śmietniki, stojaki na rowery. Cała powierzchnia działki - 1484m2.

Termin zgłaszania ofert: 23 stycznia br.

Termin realizacji zadania: 5 października br.

Julia Rzepecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe