Ukraiński zespół "Kana" zagra w Tczewie

  • 21.05.2022, 09:00
  • Redakcja (Aleksandra Hotowy)
Ukraiński zespół "Kana" zagra w Tczewie fot. Aleksandra Hotowy

Podziel się:

Oceń:

Na zaproszenie Chrześcijańskiego Centrum Społecznego, już w najbliższą sobotę, w Tczewie, przy ul. Kwiatowej 2 zagrają artyści z Ukrainy.

Współpraca polskich i ukraińskich muzyków 

 

W ostatni czwartek, 19 maja nasze studio odwiedziła Krystyna Pidlisiecka, wokalistka zespołu "Kana" i Piotr Jankowski, tczewski muzyk i współorganizator wydarzenia.  Zespół "Kana" na co dzień gra muzykę chrześcijańską, w Ukrainie koncertuje od kilkunastu lat. Obecnie, z uwagi na trwającą w tym kraju wojnę, członkowie zespołu rozdzielili się, Krystyna przyjechała do Polski. Aby zespół mógł koncertować i dawać uchodźcom z Ukrainy nadzieję do "Kany" dołączył m.in. tczewski muzyk Piotr Jankowski. W najbliższą sobotę będzie można ich razem usłyszeć w naszym mieście. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie są plany zespołu i co będzie można usłyszeć w trakcie sobotniego koncertu, posłuchajcie rozmowy, którą z Krystyną i Piotrem przeprowadziła Aleksandra Hotowy.

 

.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Koncert zespołu rozpocznie się o godzinie 17:00, w centrum przy ul. Kwiatowej 2. Ale nie ma to być tylko spotkanie z muzyką. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, aby po koncercie zostali na miejscu na wspólne rozmowy. 

 

 

Redakcja (Aleksandra Hotowy)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe