Program Innowacyjny Przedszkolak. Zakończono modernizację sal w gniewskiej placówce

  • 25.05.2022, 08:03
  • gniew.pl / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
Program Innowacyjny Przedszkolak. Zakończono modernizację sal w gniewskiej… źródło: gniew.pl

Podziel się:

Oceń:

W gniewskim przedszkolu dobiegł końca gruntowny remont pomieszczeń obiektu, realizowany w ramach programu Innowacyjny Przedszkolak. W ramach działań projektowych dwie sale przeszły całkowitą modernizację, od wymiany instalacji elektrycznej, instalacji CO, po nowe tynki, malowanie ścian, wymianę sufitów i oświetlenia oraz nowe podłogi.

Jak podaje gniewski magistrat, wyposażenie i pomoce dydaktyczne zakupione z dofinansowania trafią do wyremontowanych sal zaraz po zakończeniu robót. Na czas wykonywania prac, dwie grupy przedszkolne zostały przeniesione do sąsiedniego budynku Szkoły Podstawowej nr 1, która użycza pomieszczenia na rzecz sąsiedniego przedszkola.

 

Kolejnym działaniem będzie zakup podnośnika/platformy dla osób niepełnosprawnych.

Remont realizowany jest w ramach projektu Innowacyjny Przedszkolak finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Całkowita wartość dofinansowania z UE wynosi  649 940,68 zł, w tym koszt remontu 151 302,85 zł.

- Miasto i Gmina Gniew

 

źródło: gniew.pl

gniew.pl / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe