Cztery starogardzkie ulice zostaną wyremontowane

  • 24.05.2022, 15:15
  • starogard.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Cztery starogardzkie ulice zostaną wyremontowane fot. starogard.pl

Podziel się:

Oceń:

STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie wymieni nawierzchnię czterech ulic w Starogardzie Gdańskim.

We wtorek, 24 maja dyrektor techniczny pomorskiego oddziału spółki STRABAG Mariusz Schab w towarzystwie kierownika budowy Jacka Łońskiego podpisał z Prezydentem Miasta Januszem Stankowiakiem umowę na wykonanie modernizacji trzech ulic. Na wykonanie remontu czwartej umowa ma być podpisana do końca maja. 

W pierwszej kolejności nowe dywaniki otrzymają ulica Krasickiego, część ulicy Okrężnej (sięgacz) oraz ulica Przejezdna. W przypadku ostatniej – ulicy Korczaka – nałożona zostanie nie tylko nowa bitumiczna nakładka, ale Spółka wymieni też stare płyty chodnikowe na chodnik z kostki betonowej.

Na wykonanie całego zadania wykonawca ma 60 dni od daty podpisania umowy. To oznacza, że mieszkańcy będą mogli jeździć po nowych nawierzchniach pod koniec lipca. Koszt ulic to ok. 1 mln zł.

starogard.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe