Z pasji do muzyki, miłości i Boga. Nieboskłonni zapraszają na koncert! [ROZMOWA]

  • 27.05.2022, 08:30
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Z pasji do muzyki, miłości i Boga. Nieboskłonni zapraszają na koncert!… fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 29 maja w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na ul. Rokickiej w Tczewie odbędzie się koncert „Pasja miłości” w wykonaniu chóru Nieboskłonni.

 

Pasja miłości

 

„Pasja miłości” jest koncertem innym niż wszystkie. To wydarzenie dla Ciebie, bez względu na to czy i jak bardzo wierzysz. Pasja miłości jest muzyczną opowieścią o życiu Jezusa Chrystusa, która poprzez 15 utworów pokazuje historię zbawienia. Utwory w aranżacjach ludowych, pop-gospelowych czy rockowych mają za zadanie nieść nadzieję i pokazywać, że życie Jezusa tu na Ziemi nie skończyło się w momencie Wniebowstąpienia, ale że jest On nadal obecny w Kościele. W świat muzyki różnego klimatu i gatunku zabierze Cię chór Nieboskłonni, kwartet smyczkowy Raffa z Torunia i muzycy sesyjni współpracujący z Golden Life, Grażyną Łobaszewską czy Natalią Niemen.

- informacje prasowe

 

Studio Radia Tczew odwiedzili członkowie chóru: Karolina Kornas oraz Paweł Szczeblewski. Nasi goście opowiedzieli o tym, czym jest tytułowa "pasja miłości", dowiedzieliśmy się też jakich gości zaproszono do niedzielnego koncertu. Poniżej możecie odsłuchać całej rozmowy:
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Ukrainy. Bądź z nami!

 

Szczegóły dostępne są także TUTAJ.

 

Z przedstawicielami chóru Nieboskłonni rozmawiał Dawid Chęć.

 

fot. materiały prasowe

 

Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, a sponsorem Chipolbrok S.A. Patronat honorowy objął ks. dr Arkadiusz Okroj, Biskup Pomocniczy Diecezji Pelplińskiej.

Koncert objęty patronatem medialnym Radia Tczew i Telewizji Tetka.

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe