Casting na Miss i Mistera

  • 23.01.2018, 13:27 (aktualizacja 23.01.2018, 20:00)
  • Aleksandra Kęprowska
Casting na Miss i Mistera MOPS Tczew

Podziel się:

Oceń:

Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku to wyjątkowe wydarzenie - stało się inspiracją do podejmowania podobnych działań w innych miejscowościach w naszym województwie.

Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie zaprasza osoby w wieku 65+ do udziału w castingu do 15. Jubileuszowej Gali Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tak  w audycji porannej mówiła Julita Jakubowska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Casting odbędzie się w piątek, 26 stycznia o godzinie 13:00 w Zespole Opiekuńczym przy ul. Niepodległości 10.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapytaliśmy jak będzie wyglądać casting i do kogo jest skierowany. W tym roku pojawiły się zmiany związane z wiekiem uczestników. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe