Dwupoziomowy autobus zawiezie tczewian na sobotni festyn

  • 02.06.2022, 10:46
  • Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Dwupoziomowy autobus zawiezie tczewian na sobotni festyn fot. UM Tczew

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miejski w Tczewie przygotował dla mieszkańców pewne ułatwienie, w dotarciu na sobotni festyn.

Ci, którzy chcą wziąć udział w sobotnim Festynie Samorządowo-Komunalnym będą mogli dojechać tam bezpłatnie, specjalnym 2-poziomowym autobusem udostępnionym przez miejskiego przewoźnika P.A. Gryf.

Autobus wyjedzie z dworca o godz. 13:00 i 14:05, pojedzie ul. Gdańską, al. Solidarności, ul. Armii Krajowej, Jagiellońską, Wojska Polskiego i Wyszyńskiego - na Bulwar Nadwiślański.

 

O festynie piszemy tutaj: Ania Wyszkoni, Liber, Michał Szczygieł - to ich usłyszymy podczas Festynu Samorządowo-Komunalnego

 

Od godz. 14:45 do 16:30 będzie go można dokładnie obejrzeć na bulwarze. Kursy powrotne - z bulwaru na dworzec - planowane są o godz. 16:30 i 17:45.

Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe