Bookieciarnia: Spotkanie autorskie z Tomaszem Betcherem

  • 08.06.2022, 09:32
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Bookieciarnia: Spotkanie autorskie z Tomaszem Betcherem fot. Bookieciarnia (FB)

Podziel się:

Oceń:

W środę, 8 czerwca odbędzie się spotkanie z pisarzem Tomaszem Betcherem, autorem książek "Tam gdzie jesteś", "Szczęście z piernika" oraz "Szeptun". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie rozpocznie się o 17:30 w Domu Inspiracji przy ulicy Lecha 4/2 w Tczewie.

 

Wraz ze swoją najnowszą powieścią "PO TAMTEJ STRONIE CHMUR", która ukazała się nakładem Wydawnictwa WAB - przyjedzie do nas Tomasz Betcher. Tym razem spotkanie autorskie będzie inne niż do tej pory. Razem z autorem będziemy ROZKŁADAĆ jego powieść na czynniki pierwsze. UWAGA! Będą zatem SPOILERY!

- informacje prasowe

 

Spotkanie organizowane jest przez Joannę Cieszyńską - wielbicielkę książek, autorkę bloga i pomysłodawczynię Bookieciarni. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

 

"Po tamtej stronie chmur" Tomasz Betcher

Rok 1920, Dębieniec w Wielkopolsce. Na świat przychodzą bliźniaki – Teodor i Bruno. Chłopcy dorastają w majątku ziemskim należącym do rodziców – baronostwa Steinke. Wkrótce obydwaj zostają lotnikami. Ich wejście w dorosłość zbiega się z wybuchem drugiej wojny światowej.

Wiry wojny sprawią, że bracia będą walczyć po dwóch przeciwnych stronach. Niejednokrotnie znajdą się na granicy życia i śmierci. Poznają, co znaczy wola przetrwania. Doświadczą koszmaru walki o własne życie, ale także poczują smak prawdziwej miłości. Na ich losach, ale również na losach bliskich im osób zawsze będzie kładła się cieniem straszliwa wojenna .

Współcześnie, Magda i Wiktoria nieświadome ciężaru rodzinnej tajemnicy mierzą się wyzwaniami teraźniejszego świata. Nie wiedzą jednak, jak bardzo na ich decyzje, życiowe wybory oraz na to, jakimi są osobami, ma wpływ rodzinna historia braci lotników.

Pierwszy tom emocjonującej sagi rodzinnej PO TAMTEJ STRONIE, która pokazuje, jak wielka siła kryje się w miłości, rodzinnych wspomnieniach i naszej przeszłości.

WKRÓTCE:

  • "Po tamtej stronie piekła"
  • "Po tamtej stronie nieba"

 

Pierwszy tom sagi pojawił się na rynku wydawniczym 13 kwietnia. To już kolejna okazja do spotkania z pisarzem w naszym mieście. O poprzednim możecie przeczytać TUTAJ.

 

Autor o sobie:

Pedagog, socjoterapeuta, praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Rocznik 1981. Od ponad dekady pracuję z młodzieżą i dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej. O zawodowym pisaniu marzyłem prawie od zawsze. Choć jestem fanem fantastyki, to jako autora zafascynowała mnie literatura obyczajowa. W swoich tekstach wykorzystuję zarówno wyobraźnię, jak i doświadczenie zawodowe. Jestem Gdańszczaninem z wyboru, ale „zawodowym” Gdynianinem. Do pisania inspirują mnie podróże, szczególnie te lokalne. Na co dzień jestem tatą dwóch żywiołowych chłopców i pełnoetatowym mężem. Fascynuję się niemal wszystkim, począwszy od kulinarnej strony życia, jego smaków i zapachów, po paralotniarstwo i historię Dywizjonu 303.

 

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe