Młode Stanisławie osiedle blisko Tczewa - nowe mieszkania od Necon Deweloper

  • 09.03.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Młode Stanisławie osiedle blisko Tczewa - nowe mieszkania od Necon Deweloper
Pomorze to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych regionów naszego kraju. Wykorzystując jego potencjał, deweloperzy chętnie inwestują tu w nowe osiedla. Rosnący popyt na mieszkania zlokalizowane blisko kaszubskich jezior, lasów i Bałtyku sprawia, że standard wykonania budynków oraz otaczającej ich infrastruktury jest coraz wyższy.

W odpowiedzi na oczekiwania wyjątkowo wymagających nabywców nieruchomości, w pobliżu jednego z najstarszych pomorskich miast - Tczewa, powstaje osiedle Młode Stanisławie.

 

Inwestorem jest firma Necon Deweloper, która ostatnio samodzielnie zrealizowała Osiedle Kasztanowe w Borkowie, a wcześniej jej pracownicy stali za realizacją osiedla Cztery Pory Roku na granicy Gdańska i Borkowa. Necon Deweloper to firma istniejąca na rynku od 2016 roku, ale jej właściciel i pracownicy mogą poszczycić się ponad 20 letnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiejZatrudniony zespół profesjonalistów gwarantuje prowadzenie wszelkich działań na najwyższym poziomie.

 

Młode Stanisławie to osiedle kameralnych domów wielorodzinnych położone w Stanisławiu. Miejscowość zlokalizowana jest blisko Tczewa – dokładnie 3 km od miasta, dzięki czemu podróż samochodem zajmuje jedynie 3 minuty.  W odległości 27 km znajduje się  drugie większe miasto – Starogard Gdański, do którego autem można dostać się w pół godziny. Do centrum Gdańska z kolei, sprawnie w ok. 30 – 40 minut, da się dojechać autostradą A1, którą od osiedla Młode Stanisławie dzieli jedynie kilometr, czyli minuta drogi samochodem.

 

Dostęp do autostrady to nie jedyne udogodnienie komunikacyjne. Mieszkańcy mogą korzystać także z połączeń autobusowych z Tczewem – przystanek znajduje się bezpośrednio przy osiedlu. Do miasta prowadzi również nowo wybudowana ścieżka rowerowa.

 

Młode Stanisławie nowe osiedle blisko Tczewa mieszkania Necon Deweloper

 

Osiedle Młode Stanisławie to 16 trzykondygnacyjnych budynków – w każdym z nich znajduje się 9 mieszkań. Na parterze 2 lokale o powierzchni od 58 m2 do 84 m2 z dużymi przydomowymi ogrodami. Na piętrze 4 mieszkania od 35,5 m2 do 47,5 m2 z balkonami. Na poddaszu 3 lokale o powierzchni od 47,5 m2 do 54,5 m2. Mieszkańcy mają do dyspozycji podziemne hale garażowe i parkingi zewnętrzne.

 

Codzienne funkcjonowanie ułatwia rozwinięta lokalna infrastruktura. W pobliżu nie brakuje punktów handlowo – usługowych. Na wyciągnięcie ręki mamy sklep spożywczy, całodobową stację benzynową oraz centrum handlowe w Tczewie. Niebawem w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla powstanie centrum handlowo – usługowe. 300 m od osiedla znajduje się szkoła podstawowa, co jest atutem dla rodzin z dziećmi. W takiej samej odległości zlokalizowany jest kościół katolicki w Lubiszewie Tczewskim.

 

Mieszkańcy mogą korzystać także z przestrzeni rekreacyjnej. Okolice sprzyjają pieszym i rowerowym wycieczkom, w Tczewie zlokalizowane jest centrum fitness, a 12 km od osiedla znajduje się Jezioro Godziszewskie z kąpieliskami. Ponadto w sąsiedztwie przebiegają szlaki turystyczne:

- Szlak Ziemi Tczewskiej im. Romana Klima, Tczew - Rakowiec (zajazd), kolor zielony długość 78,9 km.

- Szlak Kociewski Tczew - Czarna Woda, kolor żółty, długość 78,4 km.

Wraz z budową osiedla planowana jest realizacja terenów rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych: placu zabaw, strefy fitness, alejek spacerowych oraz oczka wodnego. 

 

Realizacja inwestycji zaplanowana jest w 3 etapach:

- Pierwszy etap - planowane rozpoczęcie marzec 2021, zakończenie styczeń 2022 (6 budynków).

- Drugi etap - planowane rozpoczęcie wrzesień 2021, zakończenie czerwiec 2022 (4 budynki z halą garażową).

- Trzeci etap - planowane rozpoczęcie marzec 2022, zakończenie styczeń 2023 (10 budynków, w tym hala garażowa).

 

Dane kontaktowe: 

BIURO GDAŃSK NECON DEWELOPER

ul. Tenisowa 76, 80-180 Gdańsk

Tel. +48 58 33 33 013

[email protected]

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: