Najszybszy Internet w Poznaniu

  • 06.06.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Najszybszy Internet w Poznaniu
Poznań to nie tylko mekka turystów i studentów z całej zachodniej części Polski, ale także jeden z największych ośrodków biznesu i technologii w kraju. Każdy, kto zajmuje się tymi dziedzinami, zdaje sobie sprawę, że obecnie nie można się już obyć bez stałego dostępu do Internetu. Nie może też to być obojętnie jakie połączenie – musi być niezawodne, a przede wszystkim szybkie, ponieważ powiedzenie „czas to pieniądz” w przypadku sektora biznesowego ma dosłowne znaczenie. W mieście takim jak Poznań Internet jest nieodzowny, by odnieść sukces.

Internet we współczesnym biznesie

Praca biurowa jeszcze do niedawna kojarzyła się raczej ze względnie niedużym wykorzystaniem łącza przy przesyłaniu np. dokumentów tekstowych czy różnego rodzaju arkuszy kalkulacyjnych. Sytuacja uległa jednak zmianie, gdy coraz więcej firm zaczęło wykorzystywać najnowsze technologie, by zwiększyć efektywność swojej działalności. Dzisiaj już trudno wyobrazić sobie pracę w nowoczesnej firmie bez możliwości przeprowadzania wideokonferencji czy korzystania z oprogramowania „w chmurze”, to znaczy poprzez łączenie się z serwerem obsługującym daną aplikację. Wspólnym mianownikiem tych rozwiązań jest to, że wiążą się one z wymianą dużej ilości danych. Jeżeli zatem miejscem działalności Twojej firmy jest Poznań, Internet, jakiego potrzebujesz, musi zapewniać nie tylko absolutnie niezawodny, ale i bardzo szybki odbiór i przesył danych. W przeciwnym wypadku możesz nie sprostać sporej konkurencji, jaka panuje w tym prężnie rozwijającym się ośrodku.

Szybki Internet – Poznań i dostępne oferty

Wielu zarówno dużych, jak i mniejszych przedsiębiorców w Poznaniu korzysta z usług największych firm telekomunikacyjnych, takich jak Orange czy UPC. Dzięki szerokiej skali działalności tych firm liczyć można często na bardzo atrakcyjne finansowo oferty dla biznesu i łatwość w nawiązywaniu współpracy. Niestety, z dużą skalą działalności gigantów telekomunikacyjnych często idzie w parze mniejsze zrozumienie dla lokalnych warunków i mniejsza elastyczność – kto nie doświadczył nigdy niekończących się, pełnych przekierowań rozmów z callcenter największych firm?

Z tego względu interesującą propozycją może być nawiązanie współpracy z którymś z lokalnych dostawców, takim jak np. poznańska INEA. INEA specjalizuje się w dostarczaniu Internetu w Poznaniu klientom detalicznym i biznesowym. Dzięki temu świetnie rozumie specyfikę miasta i potrafi pełnić funkcję równorzędnego partnera biznesowego z konkurencyjnymi i dopasowanymi do klienta ofertami. INEA dostarcza kompleksowych rozwiązań biznesowych dla poznańskich firm, oferując niezwykle szybki, oparty o technologię światłowodową Internet. Poznań stanowi miejsce bardzo przyjazne dla rozwoju biznesu i technologii także za sprawą nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej, która może sprostać wymaganiom stawianym przez rynek.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: