Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 15 grudnia 2025 00:25
Reklama

Maraton horrorów

Maraton horrorów

Kategoria:

W piątek 12 kwietnia, kina Helios zapraszają na noc z filmami, których jedynym zadaniem jest... śmiertelnie Was wystraszyć.

Zaczniemy wyczekiwanym „OMEN: POCZĄTEK”, w którym młoda Amerykanka wysłana do Rzymu napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego. Po krótkiej przerwie przedpremierowe pokazy horrorów „DZIECI AMELII”, „WŁADCA MROKU” i dla tych którym wystarczy jeszcze odwagi „MONOLIT”.

Start: 12.04.2024 godz. 23:00

Zagramy kolejno:

  • OMEN: POCZĄTEK
  • DZIECI AMELII (PRZEDPREMIERA)
  • WŁADCA MROKU (PRZEDPREMIERA)
  • MONOLIT (PRZEDPREMIERA)

Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?


ul. Pomorska 1 Tczew, pomorskie
Organizator: Kino Helios Tczew
Rozpoczęcie: 12.04.2024 23:00
Kultura w sąsiedztwie - warsztaty kreatywne dla dzieci - jesień 2025 Kultura w sąsiedztwie - warsztaty kreatywne dla dzieci - jesień 2025 „Kultura w sąsiedztwie” to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę. Odbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, związane tematycznie z różnymi okazjami, świętami oraz animacje z kolorową chustą.Spotykamy się w gościnnych progach Klubu Rodzinnego Zatorze, Domu Młodzieży Zamkowa oraz w Centrum Kultury i Sztuki. UWAGA! Warsztaty skierowane są do dzieci od 6 lat.Obowiązują zapisy: Magdalena Riebandt, tel. 693 368 10718 grudnia 2025 godz. 17:00 Wieczór z gilem! Warsztaty przyrodniczemiejsce - Klub Rodzinny Zatorze, ul. Elżbiety 19BLubicie gile? Oczywiście chodzi o naszych ptasich znajomków pomykających w listopadzie z gałązki na gałązkę, a nie gile z zakatarzonych jesienią nosów!Zapraszamy na ciepłe, rodzinne warsztaty z motywem ornitologicznym.Na początku stworzymy ozdobne zawieszki z ptasimi podobiznami - wykonane z pokrywek od słoików, naturalnych materiałów i kolorowych dodatków. Będzie to świetna okazja, by nadać drugie życie domowym drobiazgom i wprowadzić do domu odrobinę ptasiej magii.Następnie porozmawiamy o mądrym dokarmianiu ptaków zimą — co jest dla nich naprawdę zdrowe, kiedy wystawiać karmniki i jak najlepiej pomagać skrzydlatym gościom w chłodne miesiące. Po tym praktycznym wprowadzeniu w temat wspólnie wykonamy niewielkie, naturalne karmniki, idealne do zawieszenia na balkonie lub ogrodowym drzewie.A na koniec czekają Was wesołe zagadki o ptakach, które nie wybierają się na tropikalne urlopy, tylko dzielnie zostają z nami przez całą zimę.Data rozpoczęcia wydarzenia: 18.12.2025
Reklama