Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 26 stycznia 2026 22:04
Reklama
Reklama

Kabaret hrAbi & Wojtek Kamiński - Być facetem

Kabaret hrAbi & Wojtek Kamiński - Być facetem

Kategoria:

Kabaret hrAbi wraca z hitowym programem o facetach – z humorem, dystansem i czułością. Skecze, piosenki i improwizacje odsłonią prawdę o męskości, tej zagubionej i tej z pilotem w ręku. Wieczór śmiechu gwarantowany! 

Nowy program kabaretu hrAbi to spojrzenie na współczesną męskość. Stworzony przez mężczyzn i opowiedziany męskim głosem, ale kierowany do wszystkich - a zwłaszcza do tych, którzy dobrze wiedzą, z kim żyją i kogo próbują zrozumieć.

W czasach, gdy o męskości mówi się dużo i poważnie, hrAbi postanawia przyjrzeć się jej po swojemu: z uśmiechem i autoironią. Weźmiemy facetów trochę w obronę, trochę pod lupę - czasem ich pochwalimy, czasem delikatnie rozbroimy śmiechem. Mamy do tego pełne prawo, bo żartujemy przecież z samych siebie.

W programie pojawią się skecze, piosenki, improwizacje oraz interakcje z publicznością. Bohaterem wieczoru będzie mężczyzna w każdej odsłonie — zagubiony, zaradny, wzruszający, czasem absurdalny, ale prawdziwy.

A wszystko w stylu hrAbi (Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch) w świetnym towarzystwie Wojtka Kamińskiego.

„Być facetem” - świeże spojrzenie na to, co męskie. Z humorem i dystansem.

 

1.10.2026 godz. 20:30

Sala widowiskowa CKiS

Bilety 140 - 170 zł dostępne na stronie biletyna.pl


ul. Wyszyńskiego 10, Tczew Centrum Kultury i Sztuki
Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
Rozpoczęcie: 01.10.2026 20:30
Reklama