Planszówkowe poniedziałki

Kategoria:
Zapraszamy na planszówkowe poniedziałki w bibliotece!
Szukasz pomysłu na aktywne i przyjemne spędzenie czasu w wakacje? Dołącz do nas w każdy poniedziałek o godz. 12:00 (od 29 czerwca do 10 sierpnia włącznie) i odkryj świat gier planszowych. Czekają na Was zarówno klasyczne tytuły, jak i nowoczesne gry pełne emocji, strategii i dobrej zabawy.
To doskonała okazja, aby spotkać się z innymi miłośnikami planszówek, poznać nowe gry i spędzić czas w miłej atmosferze. Nie musisz mieć doświadczenia ani własnych gier – wystarczy dobry humor i chęć wspólnej zabawy.
Wydarzenie dedykowane dzieciom w wieku szkolnym. Spotykamy się w bibliotece głównej na Starym Mieście, ul. J. Dąbrowskiego 6.
Do zobaczenia w bibliotece!
Reklama
