Straty oszacowano na 1100 złotych
Policjanci z tczewskiej komendy zostali zawiadomieni o kradzieży 30 worków cementu oraz 3 kanistrów z olejem napędowym o pojemności 30 litrów z terenu budowy mieszczącej się w Tczewie.
Pokrzywdzony oszacował starty na ponad 1100 złotych. Ustaleniem sprawcy zajęli się kryminalni, którzy dzięki dokładnej analizie zebranego materiału ustalili tożsamość sprawcy. W środę policjanci zatrzymali i przewieźli do jednostki Policji wytypowanego 53-latka. Dodatkowo policjanci ustalili, że w dniu kradzieży mężczyzna kierował samochodem pomimo zakazu.
- KPP Tczew
Mieszkaniec Tczewa usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do 5 lat więzienia oraz zarzut niestosowania się do orzeczonych środków karnych, za co Kodeks Karny przewiduje od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.



![Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA] Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-poeci-poszukiwani-powstaje-tomik-wierszy-1759143015.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze