Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w niezwykłej podróży po historii i tradycji delty Wisły.
- informacje prasowe
Nasze studio odwiedził historyk Łukasz Kępski, wiceprezes Klubu Nowodworskiego, który przybliżył program tegorocznych Dni Otwartych Żuławskich Zabytków.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy:
Pełen program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.
Organizatorem Dni Otwartych Żuławskich Zabytków 2024 jest Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego - Klub Nowodworski.

![Dni Otwarte Żuławskich Zabytków już po raz jedenasty [ROZMOWA] Dni Otwarte Żuławskich Zabytków już po raz jedenasty [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/xl--1718690497-full.png)

![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze