Cześć. Mam na imię Laura i mam 6 lat. Moi rodzice to Kasia i Romek. Mam też starszą siostrę Klaudię, z którą bardzo lubię się bawić. W grudniu zeszłego roku dowiedziałam się, że jestem poważnie chora - mam ostrą białaczkę limfoblastyczną.
- zrzutka.pl
Dziewczynkę można wesprzeć już teraz, wpłacając dowolny datek na internetową zbiórkę.
> LINK DO ZBIÓRKI <
O tym, na co choruje Laura mówi Katarzyna Kwiecień, mama dziewczynki:
W niedzielę, 28 lipca o 14:00 na boisku szkolnym w Lichnowach rozpocznie się piknik rodzinny z atrakcjami i licytacjami na rzecz chorej dziewczynki. W programie m.in turniej rzutów karnych, bieg dla najmłodszych, dmuchawce i jedzenie.
Cały dochód z akcji zostanie przekazany na dalsze leczenie Laury.




![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze