Jeden z najstarszych biegów ulicznych na Pomorzu, z historią w tle dedykowany jest wszystkim biegaczom amatorom i wyczynowcom oraz młodzieży. Zapraszamy Was do podjęcia wyzwania na pięcio-kilometrowej atestowanej, historycznej trasie ze Szpęgawska do Starogardu Gdańskiego. Jesteście głodni rekordów i życiówek?
- informacje prasowe
41. Bieg Szpęgawski z AQ - sport, historia i pasja w jednym biegu
W niedzielę, 6 kwietnia o godzinie 12:00, wystartuje 41. Bieg Szpęgawski z AQ - jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Starogardzie Gdańskim. Start i meta zlokalizowane będą przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, a 5-kilometrowa, atestowana przez PZLA trasa poprowadzi uczestników przez malownicze, historyczne tereny regionu.
Bieg skierowany jest zarówno do amatorów, jak i bardziej doświadczonych zawodników. To doskonała okazja, by sprawdzić swoją formę, poprawić życiówkę i jednocześnie wziąć udział w wydarzeniu o wyjątkowym, lokalnym charakterze.
- informacje prasowe

Organizatorzy zapowiadają sportową rywalizację w przyjaznej atmosferze, pamiątkowe medale i atrakcyjne nagrody. Zapisy ruszyły już 7 lutego, a rejestracji można dokonać online na stronie: elektronicznezapisy.pl.
W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu otrzymuje pakiet startowy. Znajdzie się w nim:
- imienny numer startowy (dla zawodników, którzy zgłoszą się elektronicznie),
- pomiar elektroniczny trasy – system chip + wynik przesłany sms,
- unikatowy medal po biegu,
- baton i owoce w pakiecie,
- pamiątkowy gadżet,
- woda po biegu,
- posiłek regeneracyjny po biegu,
- zabezpieczenie medyczne.
W galerii poniżej artykułu znajdziecie informacje o nagrodach.



















!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze