Celem projektu jest rozwijanie integralności (bycia w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami) oraz budowanie autentycznych relacji rodzinnych w naszej społeczności - miasta oraz gminy Tczew. Działamy na poziomie osobistym, relacyjnym i społecznym, wspierając dobrostan emocjonalny dzieci i dorosłych.
- Tczewska Tereska Dzieciom - budujemy poczucie wartości (FB)
Seminarium inspirujące dla rodziców i opiekunów
Co zrobić, by dom stał się miejscem, w którym każdy czuje się ważny i szanowany? W chaosie codziennych obowiązków łatwo stracić z oczu to, co naprawdę buduje więzi - autentyczny dialog i wzajemny szacunek.
- Zmienni Odmienni Przyjaciele
Tczewska Tereska Dzieciom zaprasza na seminarium z psycholożką Agnieszką Schönfeld.
Odkryj, jak budować prawdziwe przywództwo w rodzinie, oparte na filozofii Jaspera Juula. Nie chodzi tu o twardą rękę, ale o bycie liderem, który inspiruje, a nie tylko wydaje polecenia.
- Zmienni Odmienni Przyjaciele
Tematyka spotkania
- Jak słuchać dzieci, by naprawdę je usłyszeć?
- Jak wyznaczać granice z miłością i szacunkiem?
- Jak radzić sobie z konfliktem, by umacniał, a nie dzielił?
To szansa, by odmienić dynamikę Waszej rodziny i zbudować dom, w którym panuje harmonia i zrozumienie. Przyjdź i przekonaj się, że zmiana jest możliwa, a jej fundamentem jest świadome przywództwo.
- Zmienni Odmienni Przyjaciele
Seminarium odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Aleksandra Skulteta w Tczewie. Początek o 16:30.
Projekt dofinansowany w ramach programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Miasto Tczew oraz Gmina Tczew i Bank Spółdzielczy w Tczewie.







Napisz komentarz
Komentarze