Ruszyły zapisy na 30. Bieg Kociewski z Polpharmą

  • 10.09.2022, 10:00
  • OSiR / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Ruszyły zapisy na 30. Bieg Kociewski z Polpharmą fot. OSiR

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę 9 października po raz trzydziesty organizowany jest Bieg Kociewski z Polpharmą.

Trasa biegu głównego na dystansie 10 km przebiegać będzie ulicami Starogardu Gdańskiego. Jest znana przez wielu biegaczy oraz posiada atest PZLA.
Start 9 października o godz. 12:00 z Rynku. Meta zlokalizowana będzie na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest ukończone 15. roku życia oraz zgłoszenie i wpłata wpisowego. Uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych lub ponadpodstawowych mogą wziąć udział w biegu młodzieżowym na dystansie 2 kilometrów.

Na zawodników czeka pamiątkowy medal z motywem kociewskiego haftu oraz pakiet startowy. W tym roku będzie miała miejsce jubileuszowa edycja, dlatego po dekoracji wszystkich uczestników imprezy, organizatorzy zapraszają na tort.

 

Bieg wirtualny i młodzieżowy

 

Pandemiczny czas stworzył możliwości biegów wirtualnych dlatego też. 30. Bieg Kociewski z Polpharmą odbędzie się również w formie hybrydowej. Tym, którzy wolą biegać samotnie lub chcą biegać w innej części Polski organizatorzy dają taką możliwość. Pakiet startowy wraz z medalem zawodnicy otrzymają po wykonaniu aktywności. Musi ona zostać zarejestrowana w aplikacji biegowej lub sportowej między 7 a 9 października.  

Zapisy odbywają się elektronicznie poprzez stronę elektronicznezapisy.pl i trwają do 5 października 2022. Osoby, które nie zdążą się zgłosić elektronicznie, mogą zapisać się stacjonarnie w dniu biegu, jeśli będą jeszcze dostępne miejsca.

Organizatorem sportowego wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

OSiR / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe